Radek Štěpánek

Jeden z nejlepších českých tenistů a známý srdcař ví, co to znamená bojovat za Českou republiku. Podívejte se na jeho vzkaz.

Tomáš Verner

Mistr Evropy v krasobruslení a trojnásobný účastník olympijských her toho má také ve sportovní kariéře hodně za sebou. Jak tráví nucené volno v karanténě?

Jiří Ježek

Šestinásobný paralympijský vítěz v cyklistice Jiří Ježek tvrdí, že bychom měli každý den zvládnout alespoň hodinu pohybové aktivity denně. Vyslyšíte jeho rady?

Kateřina Elhotová

Vicemistryně světa z roku 2010 a nejlepší česká basketbalistka současnosti Kateřina Elhotová ukazuje, že doma se dá cvičit i s malým synem.

Jakub Kudláček

Co dělat, abychom se z domácí karantény nezbláznili, nám poradí šéf mezinárodního skautingu týmu NBA Charlotte Hornets Jakub Kudláček.

Kateřina Neumannová

Olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová už sice profesionální sportovní kariéru ukončila, ani tak ale se sportovní aktivitou nepřestala.

Veronika Lálová

Sportovně a hlavně pozitivně k současné situaci přistupuje i tanečnice a vítězka soutěže StarDance Veronika Lálová. Sledujte její sociální sítě pro každodenní taneční lekce.

Filip Jícha

Když může zůstat doma a dodržovat pokyny státu i nejlepší házenkář světa z roku 2010 a česká sportovní legenda Filip Jícha, můžete tak učinit i vy.

Ronen Ginzburg

Boj proti epidemii koronaviru spojuje svět. Své o tom ví i izraelský trenér mužského národního týmu basketbalistů Ronen Ginzburg. Poslechněte si jeho vzkaz netradičně v hebrejštině.

Natália Hejková

Jedna z nejlepších trenérek historie ženského basketbalu a trenérka ZVVZ USK Praha Natália Hejková nám připomíná, abychom v těchto těžkých časech nezapomínali na své rodiče a prarodiče.

Jiří Welsch

Při cvičení doma spoléhá druhý Čech v NBA a dlouholetý kapitán mužské basketbalové reprezentace Jiří Welsch na staré dobré dřepy.

Klára Spilková

Víte, že doma se dá trénovat i třeba golf? Přesvědčí vás o tom nejlepší česká golfistka Klára Spilková.

Alice Stodůlková

Pozitivních vzkazů v těchto dnech není nikdy dost a s dalším takovým přichází tanečnice a vítězka StarDance Alice Stodůlková. Navíc přidá i několik příkladů domácích cvičení s dětmi.

Andrea Sestini Hlaváčková

Jak zvládá karanténu s malou dcerou tenistka Andrea Sestini Hlaváčková? Jak jinak než pozitivně a s úsměvem.

Miroslav Novotný

Velmi pozitivní pohled na svět má i v současné době parahokejista Miroslav Notovný, útočník české reprezentace v para hokeji a Sparty Praha.

Pavel Kelemen

Venku se zlepšuje počasí, můžete tedy začít cvičit alespoň na balkóně jako dráhový cyklista Pavel Kelemen.

Slavomír Lener

Karanténa má i své světlé stránky. Například hokejový trenér Slavomír Lener má alespoň dostatek času na cirkusové kousky.