Současný stav není pro nikoho jednoduchý a každý rád slýchá povzbudivé věty. Spojili jsme se proto s osobnostmi české i československé sportovní historie a požádali je, aby pro vás nahráli vzkazy, které nám všem pomohou se přes složité období dostat. Nebojte se je sdílet na svých sociálních sítích.

 

Radek Štěpánek

 

Jeden z nejlepších českých tenistů a známý srdcař ví, co to znamená bojovat za Českou republiku. Podívejte se na jeho vzkaz.

 

 

 

Tomáš Verner

 

Mistr Evropy v krasobruslení a trojnásobný účastník olympijských her toho má také ve sportovní kariéře hodně za sebou. Jak tráví nucené volno v karanténě?

 

 

 

Jiří Ježek

 

Šestinásobný paralympijský vítěz v cyklistice Jiří Ježek tvrdí, že bychom měli každý den zvládnout alespoň hodinu pohybové aktivity denně. Vyslyšíte jeho rady? 

 

 

 

 

Kateřina Elhotová

 

Vicemistryně světa z roku 2010 a nejlepší česká basketbalistka současnosti Kateřina Elhotová ukazuje, že doma se dá cvičit i s malým synem. 

 

 

 

 

Jakub Kudláček

 

Co dělat, abychom se z domácí karantény nezbláznili, nám poradí šéf mezinárodního skautingu týmu NBA Charlotte Hornets Jakub Kudláček.

 

 

 

 

Kateřina Neumannová

 

Olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová už sice profesionální sportovní kariéru ukončila, ani tak ale se sportovní aktivitou nepřestala.

 

 

 

 

 

Veronika Lálová

 

Sportovně a hlavně pozitivně k současné situaci přistupuje i tanečnice a vítězka soutěže StarDance Veronika Lálová. Sledujte její sociální sítě pro každodenní taneční lekce.

 

 

 

Filip Jícha

 

Když může zůstat doma a dodržovat pokyny státu i nejlepší házenkář světa z roku 2010 a česká sportovní legenda Filip Jícha, můžete tak učinit i vy.

 

 

 

Ronen Ginzburg

 

Boj proti epidemii koronaviru spojuje svět. Své o tom ví i izraelský trenér mužského národního týmu basketbalistů Ronen Ginzburg. Poslechněte si jeho vzkaz netradičně v hebrejštině.